ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ, WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHOROSZCZY – KOLEJNE OBOSTRZENIA W PRACY OD DNIA 16 MARCA

Zakład Energetyki Cieplnej, Wodociągów  i Kanalizacji w Choroszczy informuje, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, związaną z koronawirusem SARS-Cov-2, ZECWiK w Choroszczy – kierując się troską o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich – wprowadza kolejne obostrzenia:

– OD PONIEDZIAŁKU 16 MARCA 2020 ROKU – DO ODWOŁANIA – wprowadza pracę bez bezpośredniego kontaktu z petentem

Wszelkie sprawy i te bezwzględnie konieczne i niecierpiące zwłoki załatwiane będą w sposób niebezpośredni jedynie po przez kontakt:
– mailowy (kontakt@zec-choroszcz.pl),
– telefoniczny  (085) 791 11 08
– poprzez pocztę tradycyjną (Zakład Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy , ul. Sienkiewicza 25A , 16-070 Choroszcz).

OD PONIEDZIAŁKU 16 MARCA 2020 ROKU – DO ODWOŁANIA zostaje ZAMKNIĘTA KASA ZAKŁADU – wszelkie należności finansowe wobec ZECWiK w Choroszczy  należy REGULOWAĆ ELEKTRONICZNIE (np. poprzez przelewy bankowe).

ZARZĄD SPÓŁKI  APELUJE DO MIESZKAŃCÓW I INTERESANTÓW

O OGRANICZENIE DO ABSOLUTNEGO MINIMUM

BEZPOŚREDNICH KONTAKTÓW INTERESANTÓW Z ZAKŁADEM!

Wprowadzone obostrzenia mają służyć bezpieczeństwu i zdrowiu nas wszystkich. Aby zadziałały, wszyscy musimy bezwzględnie zachować środki ostrożności i nie narażać nikogo na potencjalnie zakażenie panującym w Polsce koronawirusem SARS-Cov-2.

 

PROSIMY O BARDZO POWAŻNE POTRAKTOWANIE APELU.

NASZE ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA

POMOGĄ ZMINIMALIZOWAĆ RYZYKO EPIDEMII