PRACA ZAKŁADU ENERGETYKI CIEPLNEJ WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHOROSZCZY PREWENCYJNE OGRANICZENIA OD DNIA 12 MARCA 2020 ROKU

news2
Czasowe wyłączenie wody w Klepaczach ul. Niewodnicka
12 marca 2020
zecwik logo
ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ, WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHOROSZCZY – KOLEJNE OBOSTRZENIA W PRACY OD DNIA 16 MARCA
16 marca 2020
Pokaż wszystko

PRACA ZAKŁADU ENERGETYKI CIEPLNEJ WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W CHOROSZCZY PREWENCYJNE OGRANICZENIA OD DNIA 12 MARCA 2020 ROKU

zecwik logo

ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI  W CHOROSZCZY INFORMUJE, ŻE W ZWIĄZKU Z TRUDNĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ ZWIĄZANĄ Z KORONAWIRUSEM, PANUJĄCĄ W CAŁYM KRAJU – KIERUJĄC SIĘ TROSKĄ O BEZPIECZEŃSTWO I DOBRO MIESZKAŃCÓW ORAZ INTERESANTÓW, WPROWADZA KONIECZNE PREWENCYJNE OGRANICZENIA:

– OD CZWARTKU 12 MARCA 2020 ROKU – DO ODWOŁANIA – KASA ZAKŁADU BĘDZIE NIECZYNNA- PROSIMY, BY NALEŻNOŚCI FINANSOWE WOBEC ZECWIK W CHOROSZCZY  REGULOWAĆ NP. POPRZEZ PRZELEWY BANKOWE.

– ZARZĄD SPÓŁKI APELUJE RÓWNIEŻ DO MIESZKAŃCÓW I INTERESANTÓW – O OGRANICZENIE DO ABSOLUTNEGO MINIMUM BEZPOŚREDNICH KONTAKTÓW INTERESANTÓW Z ZECWIK W CHOROSZCZY:

– PROSIMY, BY SPRAWY REALIZOWAĆ TELEFONICZNIE, A BEZPOŚREDNIO W ZECWIK ZAŁATWIAĆ TYLKO TE, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNIE KONIECZNE.

POWYŻSZE WPROWADZONE OGRANICZENIA MAJA CHARAKTER PREWENCYJNY I PODJĘTE ZOSTAŁY Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE I ZDROWIU NASZYCH MIESZKAŃCÓW I INTERESANTÓW. W TEJ WYJĄTKOWEJ I DLA WSZYSTKICH NOWEJ SYTUACJI, CHCEMY ZAGWARANTOWAĆ NORMALNE FUNKCJONOWANIE ZECWIK W CHOROSZCZY, PRZY ZACHOWANIU JEDNAK ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI I NIENARAŻANIA NIKOGO NA POTENCJALNIE ZAKAŻENIE PANUJĄCYM W POLSCE KORONAWIRUSEM.

 

TYLKO ODPOWIEDZIALNE DZIAŁANIA

POMOGĄ NAM ZNACZNIE ZMINIMALIZOWAĆ RYZYKO EPIDEMII KORONAWIRUSA